Thuiswedstrijd(en) zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Ploeg Bezoeker Terrein Kleedkamer (Thuis) Kleedkamer (Bezoeker) Opmerking
9:30 U 06 Luc Devuyst VSV.Gent C
9:30 U 10 Wesley Dewolf Elene-Grotenberge A B
11:00 U 09 Danny Meire Exc.Mariakerke A C
11:00 U 10 Kenneth Anciaux Heikant B B
11:00 U 13 Melih & Berkan Laarne-Kalken B B
12:30 U 09 Thomas Lataer Exc.Mariakerke A C
13:15 U 15 Steven & Ronald SK.Oostakker A B
Uitwedstrijd op FC.Merelbeke B zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
9:30 FC.Merelbeke B - U 08 Antoni & Tim
Uitwedstrijd op Latem zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
10:30 Latem - U 13 Wesley Temmerman
Uitwedstrijd op SK.Lochristi A zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
11:00 SK.Lochristi A - U 07 Giani
Uitwedstrijd op SV.Wondelgem zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
11:00 SV.Wondelgem - U 07 Patrick Piens
Uitwedstrijd op St.Denijs zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
12:00 St.Denijs - U 12 Aloïs De Ruyver
14:00 St.Denijs - U 15 Sven Overmeire
Uitwedstrijd op Jago St.A'berg zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
12:30 Jago St.A'berg - U 11 David & Kenneth
Uitwedstrijd op SK.Oostakker A zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
12:45 SK.Oostakker A - U 11 Geert Boelens
Uitwedstrijd op St.Kruis-W. zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
13:15 St.Kruis-W. - U 17 Sven Schiettecatte
Uitwedstrijd op HO.Kalken A zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
14:00 HO.Kalken A - U 08 Tim Bossaert
Uitwedstrijd op Nazareth-Eke A zaterdag 16 februari 2019
Tijdstip Wedstrijd Vertrekuur Opstappen Voertuig Opmerking
15:00 Nazareth-Eke A - Beloften Kristof Vandenbroeck